Je tady nová generace podlah. Jsou to lité podlahy, které přináší maximální úsporu energie, času, čistou a rychlou realizaci. Plánujete stavět nový či rekonstruovat již stávající dům, firmu nebo byt? Pomůžeme Vám s rozhodnutím jaký materiál použít, přiblížíme Vám výhody spojené s realizací.
Proč se rozhodnout zrovna pro tuto technologii jakou jsou lité podlahy? Pro jejich hladký a rovný povrch, pro časovou úsporu úpravy podlahy, pro výbornou tepelnou vodivost a pro nízkou hmotnost. Ideálně hladkého a rovného povrchu docílíme díky samonivelační schopnosti podlahy, která je zpracovatelná ještě tři hodiny po vylití a po dalších 3-5 dnech je možnost plného zatížení. Je tenčí než klasická betonová podlaha, tudíž i lehčí. Je lépe a rychleji prohřívána, a proto je perfektní pro instalaci podlahového topení. Je zde použita kročejová izolace, například Mirelon a na tepelnou izolaci podlahový polystyren. Realizace je možná kdekoliv ve vnitřních prostorách.

Originalita a komfort

Revoluční technologie lité podlahy Vám poskytnou maximální komfort díky vysoké plošné rovinatosti, usnadnění práce s vrchní pokládkou podlahových krytin. Ještě uvažujete? Již nemusíte, jste na správné adrese.